O nás

Pomoci živnostníkům a malým podnikatelům v našem městě a blízkém mikroregionu bylo prvotním impulzem pro vznik této stránky a celé reklamní kampaně.

Jejím cílem je přilákat návštěvníky, kteří kolem Humpolce projíždí po dálnici D1 a jsou doslova jen pár metrů od výborné kávy, přírodního koupání, zajímavé výstavy, venkovního koncertu či skvělého domácího jídla. Věříme, že napomůžeme ekonomickému zotavení a propojení humpoleckých podnikatelů se spoustou nových zákazníků, kteří ocení výhody zdejších rozmanitých služeb a nabídek. Očekáváme, že si podnikatelé vezmou naši iniciativu za svou a sami se aktivně zapojí s dalšími zajímavými tipy, kvůli kterým se vyplatí v Humpolci zpomalit.

„Nemáme ambici z Humpolce dělat dovolenkový ráj. Chceme představit náš Humpík takový, jaký je. Pohodové, malebné město uprostřed Vysočiny s pestrým programem, který láká k příjemné zastávce na vaší cestě. Zpomalte a zažijte to s námi. Pokud zde každý návštěvník utratí byť nevelký finanční obnos, věříme, že to bude citelná pomoc pro naše živnostníky, malé firmy a v neposlední řadě pro město samotné. Těšíme se i na vás!“

HumpolecGO z.s.

NAPIŠTE NÁM
napady@humpolecgo.cz